SVĚT KNIHY PRAHA 2018
10. - 13. květen 2018

REGISTRACE ODBORNÉHO NÁVŠTĚVNÍKA

PERMANENTNÍ VSTUPENKA S BONUSY


Uzávěrka přihlášek: 31. 3. 2018


Registrace odborného návštěvníka napomáhá k navázání vzájemných odborných a obchodních kontaktů mezi návštěvníky a vystavovateli knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2018. Je určena všem pracovníkům v knižním a literárním průmyslu a přidružených oborech. Novinkou letošního roku je Odborné fórum na balkóně Pravého křídla, kde jsme ve spolupráci s Českým literárním centrem připravili program pro profesionály po celé čtyři dny trvání akce. Tento prostor, poněkud stranou od veletržního ruchu může být vedle Obchodního centra také dalším vhodným místem pro Vaše pracovní setkání.

Registrovaný odborný návštěvník veletrhu získá spolu s koupí permanentní vstupenky v hodnotě 250,- Kč vč. DPH následující výhody:

  • volný vstup po celou dobu trvání akce
  • uvedení v databázi odborných kontaktů na webových stránkách veletrhu www.svetknihy.cz a www.bookworld.cz
  • 1 výtisk Katalogu vystavovatelů
  • 1 výtisk Katalogu doprovodných programů
  • veletržní textilní tašku
  • možnost rezervace a využití jednacího místa v Obchodním centru
  • přístup k internetu v Obchodním centru po celou dobu veletrhu
  • heslo pro wi-fi připojení zdarma
  • kávu nebo čaj

Podmínky registrace
Na základě registrace Vám emailem zašleme pokyny k platbě. Platbu doporučujeme učinit předem, možná je však i platba v hotovosti na místě. Průkaz odborného návštěvníka si pak budete moci vyzvednout v RECEPCI u hl. brány, spolu s informacemi a materiály, vyhnete se tak zcela frontám u pokladen.

Registrace odborného návštěvníka
Jméno Příjmení
Titul před za
Název firmy Funkce
Ulice Město
PSČ
Telefon Fax
E-Mail WWW
 
Obor:
nakladatel knihkupec distributor polygraf
knihovník inf. pracovník překladatel lit. agent
spisovatel vědecký pracovník pedagog
jiný:

Obchodní centrum je prostor vyhrazený pro jednání a setkávání odborníků z domova i zahraničí. V příjemném prostředí s profesionálním zázemím můžete jednat se svými partnery, navazovat profesní kontakty. Pro registrované odborné návštěvníky je rezervace jednacího místa na danou hodinu zdarma s možností využití internetového připojení.


Mám zájem o rezervaci místa v Obchodním centru dne    od  do   hod.

Souhlasím se zveřejněním výše uvedených údajů v adresáři registrovaných odborných návštěvníků (Kdo je kdo) na webových stránkách veletrhu Svět knihy Praha až do odvolání.POKUD OD NÁS NEOBDRŽÍTE POTVRZENÍ O PŘIJETÍ REGISTRACE DO 5 DNŮ, PROSÍME, KONTAKTUJTE NÁS.