Svět knihy Praha 2018
24. mezinárodní knižní veletrh a literární festival

Svět knihy Plzeň 2018
21. - 22. září 2018, DEPO2015, Plzeň

BlogPro vystavovatelePro návštěvníkyVstupenky home

REGISTRACE ODBORNÉHO NÁVŠTĚVNÍKA - PERMANENTNÍ VSTUPENKA S BONUSY

Uzávěrka přihlášek: 31. 3. 2018

Přihláška ke stažení (*.doc)

Závazná přihláška - ONLINE

Registrace odborného návštěvníka napomáhá k navázání vzájemných odborných a obchodních kontaktů mezi návštěvníky a vystavovateli knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2018. Je určena všem pracovníkům v knižním a literárním průmyslu a přidružených oborech. Novinkou letošního roku je Profesní fórum na balkóně Pravého křídla, kde jsme ve spolupráci s Českým literárním centrem připravili program pro profesionály po celé čtyři dny trvání akce. Tento prostor, poněkud stranou od veletržního ruchu může být vedle Obchodního centra také dalším vhodným místem pro Vaše pracovní setkání.

Dále nově nabízíme zdarma wi-fi kód na požádání v recepci a možnost zakoupení vstupenek před akcí v našem e-shopu a následné vyzvednutí průkazů v RECEPCI za hlavní bránou, kde obdržíte i veletržní materiály a vyhnete se tak frontám u pokladen. Pokyny k platbě Vám zašleme na základě registrace.

POZOR: Letos již k permanentní vstupence nenáleží 2 čestné pozvánky, vstupy pro další osoby je tedy třeba případně řešit zakoupením jednodenních vstupenek.

Registrovaný odborný návštěvník veletrhu získá spolu s koupí průkazu odborného návštěvníka v hodnotě 250 Kč následující výhody:

  • volný vstup po celou dobu trvání akce
  • uvedení v databázi odborných kontaktů na webových stránkách veletrhu www.svetknihy.cz a www.bookworld.cz
  • 1 výtisk Katalogu vystavovatelů
  • 1 výtisk Katalogu doprovodných programů
  • veletržní textilní tašku
  • možnost rezervace a využití jednacího místa v Obchodním centru
  • přístup k internetu v Obchodním centru po celou dobu veletrhu
  • heslo pro wi-fi připojení zdarma
  • kávu nebo čaj

Podmínky registrace

Na základě registrace Vám emailem zašleme pokyny k platbě. Platbu doporučujeme učinit předem, možná je však i platba v hotovosti na místě. Průkaz odborného návštěvníka si pak budete moci vyzvednout v RECEPCI u hl. brány, spolu s informacemi a materiály, vyhnete se tak zcela frontám u pokladen.

Registrovat se můžete na základě stažené přihlášky zaslané e-mailem či poštou nebo vyplněním přihlášky on-line.

 

Obchodní centrum je prostor vyhrazený pro jednání a setkávání odborníků z domova i zahraničí. V příjemném prostředí s profesionálním zázemím můžete jednat se svými partnery, navazovat profesní kontakty. Pro registrované odborné návštěvníky je rezervace jednacího místa na danou hodinu zdarma s možností využití internetového připojení.

Rádi poskytneme další informace či pomůžeme s Vaší registrací.

za Svět knihy, s.r.o.

Andrea Tachecí
+420 602 590 888
info@svetknihy.cz